چگونه یک دوربین مدار بسته برای کار خود انتخاب کنیم؟

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست | چهارشنبه 11 اسفند 1395 | نظرات کاربران ( 0 )

چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید؟

مهم‌ترین اولویت در هر کاری، حفظ امنیت آن شغل است. درست است که حفظ این امنیت کمی دشوار است اما این سختی به نفع شماست تا بتوانید همه دارایی های خود در کارتان را حفظ کنید. امروزه سیستم‌های نظارت تصویری موثرتر از گذشته هستند. بسیاری از دوربین‌های موجود؛ قابلیت‌های هوشمندی دارند که شامل سنسورهای حرکتی و هشدار دهنده خودکار تلفن است و این برای زمانی مناسب است که یک مشکل فوری پیش آمده و شما باید سریعا پلیس یا افراد دیگری را در جریان قرار بدهید. همچنین در سیستم های دوربین مدار بسته همه تصاویر و وقایع محدوده دوربین‌ها ضبط شده و به صورت عکس و ویدئو در هارد دیسک دستگاه مرکزی ذخیره می شود.

در حال حاضر همه صاحبان مشاغل به سادگی به دوربین های مدار بسته دسترسی دارند؛ این سیستم‌ها هم از نظر مالی مقرون به صرفه هستند و هم از نظر نظارتی بسیار قدرتمند هستند.

یک نکته مفید دیگر این است که اکثر تولیدکنندگان و برندهای معروف و معتبر در این عرصه؛ اطلاعات کاملی را درباره انواع دوربین های مدار بسته خود در اختیار شما قرار می دهند که با استفاده از آن شما می توانید بهترین و مناسب‌ترین دوربین مدار بسته را متناسب با نیازهای حرفه خود، خریداری کنید. همچنین با توجه به محدوده حفاظتی کارتان به شما پیشنهاد می‌شود که چند دوربین مدار بسته برای تحت پوشش قرار دادن مکان مفید است.

برای انتخاب دوربین مدار بسته چه نکاتی را باید بدانید؟

* آیا میخواهید بخشی از فروشگاه یا محل مورد نظرتان را تحت پوشش قرار دهید یا منطقه وسیعی مد نظرتان است؟

* آیا دوربینی برای کنترل محیط بیرون از فروشگاه خود نیاز دارید یا به یک دوربین نظارتی برای داخل مکان مورد نظرتان یا هر دو؟

* آیا به سیستم مدار بسته خاصی نیاز دارید؟ مانند دیجیتال یا آنالوگ،دوربین مدار بسته  مخفی و یا حتی ضد انفجار؟

* کیفیت تصویر دوربین برای شما چقدر اهمیت دارد؟ آیا به تصویرهای ضبط شده در شب نیز نیازمندید؟

* دوربین مورد نیاز شما تا چه ابعادی را باید تحت پوشش قرار دهد؟

 

مزایای استفاده از یک سیستم نظارتی چیست؟

قبل از شروع به بررسی و خرید دوربین مدار بسته، بهتر است از مزایای این سیستم مطلع شوید. وجود دوربین های مدار بسته نه تنها می تواند موجب ترس مجرمان شود بلکه می‌تواند به اجرای قانون و سرعت دستگیری سارقین کمک کند. شما می‌توانید با استفاده از این دوربین‌ها؛ عملکرد کارمندان خود را بررسی کنید و وجود دوربین باعث می‌شود آنها نیز بهتر کار کنند چرا که متوجه نظارت خواهند بود. این مساله به بهره وری بهتر کسب و کار شما می‌انجامد.

ممکن است هزینه خرید و نصب یک دوربین برای شما گران به نظر برسد اما در بازه دراز مدت؛ به شما ثابت می‌شود که امنیت کار بالا رفته و به سادگی متوجه می‌شوید که ارزش کار و دارایی شما بسیار مهم‌تر از هزینه خرج شده برای دوربین مدار بسته است.

 

ترجمه: نفیسه اسلامبولچی

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :