UHD، ترکیبی از بهترین مشخصه های دوربین های Axis و Canon

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست | چهارشنبه 11 اسفند 1395 | نظرات کاربران ( 0 )

دوربین جدید UHD، ترکیبی از بهترین مشخصه های دوربین های Axis و Canon

از زمان خرید خیره کننده ی Axis Communication توسط Canon، همه منتظرند تا ببینند این دو چگونه برای پیشرفت‌های بیشتر در فناوری‌های خود با یکدیگر همکاری می‌کنند. رونمایی اخیر Axis از یک دوربین جدید به همراه اپتیک‌های برش لبه‌ی Canon شاید نوع همکاری را در این معامله آشکار سازد.

بنا به گفته ی آقای اولاف لیدکر مدیر محصول جهانی Axis، "در سطح یک محصول، این رونمایی امکان تداوم و مزایای یکپارچه سازی اجزای دیگر خطوط دوربین شرکت  Canon با یک محصول امنیتی Axis را نشان می‌دهد."

Q1659 اولین دوربین باکس با مکاپیکسل فوق العاده بالا Axis است. این دوربین مداربسته دارای اپتیک‌های رفلکس تک لنزی دیجیتالی (DSLR) شرکت Canon و قابلیت انتخاب هفت لنز فوکوس اتوماتیک متفاوت با پایه EF/EF-S شرکت Canon است. این دوربین رزولوشن 20 مگاپیکسلی را در 8 فریم بر ثانیه ارائه می نماید و به‌خصوص در فروشگاه‌ها که نظارت دقیق بر فضاهای بزرگ در مسافت‌های طولانی مورد نیاز باشد، به خوبی کار می‌کند.

لیدکر افزود: "این دوربین مدار بسته برای نظارت شهری، ورزشگاه‌ها، میادین ورزشی و فرودگاه، حمل و نقل مناسب است و در شرایط روشنایی نامناسب عملکرد تصویری فوق العاده‌ای دارد و برای مشاهده‌ی فضاهای باز و در مسافت های طولانی بسیار مناسب است. ویژگی‌های منحصر به‌فرد محصول حاصل از ترکیب رمز گذاری ویدئویی Axis و حسگر تصویری با عملکرد بالا و لنزهای EF/EF-S شرکت Canon عبارتند از تصاویر با کیفیت برتر همراه با جزئیات، و راه اندازی و بهره برداری آسان ."

همچنین دوربین‌های Q1659  توسط بزرگترین پایگاه نرم افزار مدیریت ویدیویی میان شرکت توسعه اپلیکیشن ( (ADP و شرکت نرم افزار Axis Camera Station طراحی و پشتیبانی می‌شوند. برنامه‌های ثالث را می‌توان از طریق پلتفرم برنامه‌های دوربین Axis بر روی دوربین مدار بسته نصب نمود. پشتیبانی از ONVIF  امکان اضافه شدن آسان دوربین به سیستم‌های نظارت تصویری موجود را میسر می‌سازد.

سایت دوربین مدار بسته

دوربین جدید از آخرین تغییرات فن آوری Axis’ Zipstream  بهره می‌گیرد که بدون کاستن از جزئیات مهم تصویر، امکان صرفه جویی بیشتر در فضای ذخیره سازی و پهنای باند را برای کاربردهای نظارت ویدیویی فراهم می‌سازد. علاوه بر این، پورت SFP برای اتصال اختیاری فیبر، در مسافت‌های طولانی امکان اتصال دوربین مدار بسته به شبکه را امکان پذیر می‌کند.

طبق برنامه ریزی انجام شده، دوربین‌های Q1659 در سه ماهه اول سال 2017 از طریق پخش Axis در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. طبق گفته ی آقای لیدکر، حداقل قیمت این دوربین های شبکه همراه با لنزهای EF-S 24mm f/2.8 شرکت Canon، 4999 دلار آمریکا است.

وی همچنین بیان کرد: باید دید که آیا  Axis  از راه حل‌های بیشتری که از فن آوری Canon بهره میگیرند استفاده خواهد کرد یا نه. ما نوع دیگری از همکاری و ادغام را به‌صورت مورد به مورد بر حسب نیازهای مشتری و تناسب فن آوری مربوطه Canon با دوربین‌های Axis، ارزیابی خواهیم کرد.

 

مترجم: منیره غفرانی  

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :