معرفی کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست | پنجشنبه 25 شهریور 1395 | نظرات کاربران ( 0 )

معرفی کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59

 از این کابل برای دوربین های مداربسته آنالوگ، دوربین های امنیتی HD و در انواع تکنولوژی

دوربین مدار بسته از قبیل (HD-TVI, AHD, HD-SDI, HD-CVI) استفاده می‌شود.

این راهنمای نصب حرفه‌ای و قابل انجام در مراحل نصب و سیم کشی دوربین های مدار بسته و سیستم‌های نظارت تصویری است که از کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59 استفاده می‌کنند. این راهنما برای دوربین‌های امنیتی است که از کابل برای انتقال ویدیو به DVR و مانیتور استفاده می‌کنند. همچنین در این مقاله درباره استفاده از کابل‌های پیش ساخته نیز صحبت می‌کنیم.

یکی از گزینه‌های کابل برای انتقال ویدیو به انواع دوربین‌ها و سیستم‌های نظارتی؛ استفاده کردن از قرقره کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59 است. این روش به شما اجازه می‌دهد تا کابل را به اندازه دقیق مورد نظرتان ببرید که البته این موضوع نیازمند اتصال کانکتور BNC به کابل است. دوربین های مدار بسته با استفاده از کابل ترکیبی می توانند تا 150 متر تصویر و برق را تا 4 یا 5 آمپر بدون خطر فشار بر روی سیم انتقال دهند که البته نصب یک عدد فیوز بسیار عاقلانه است.(حداکثر طولی که می توان برای کابل ویدیوی دوربین مدار بسته کشید چقدر است؟)

کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59 چیست؟

کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59، کابلی با شیلد سنگین است که شامل یک کابل کواکس RG59 برای ویدیو و یک جفت کابل 20 سیمی که هر کدام به عنوان سیم رسانای برق در یک کابل است. مزایای استفاده از این کابل برای نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته این است که کابل های  RG59 بسیار با دوام تر از کابل های قدیمی تر و پیش ساخته هستند. این کابل ها می توانند مسافت های طولانی را بدون هیچ اختلالی پوشش دهند. شما همچنین می توانید کابل را به اندازه مورد نیاز خود برش دهید و برق را نیز در کنار آن داشته باشید که این مساله باعث می‌شود که سیم کشی مرتب و تمیزی انجام شود.

 کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59

تصویر بالا یک نمای نزدیک از کابل کواکس ترکیبی PRIME  RG59 را نشان می‌دهد و شما می توانید 20 سیم پیچیده شده برق و بخش اصلی کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59 را به وضوح ببینید.

کابل کواکس ترکیبی PRIME RG59 در اندازه‌های 305 و 500 متری به صورت آماده موجود است. 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :