مبلغ ( تومان ) :
تا

دوربین مدار بسته هایک ویژن (Hikvision)


شرکت هایک ویژن (چین)

هایک ویژن در ردیف برترین تولیدکنندگان محصولات مدار بسته دنیا است. این شرکت همچنین در زمینه تحقیق و توسعه دانش و تکنولوژی دوربین مدار بسته صاحب سبک شناخته می شود. پرفروش ترین محصولات این برند بین المللی شامل: دوربین مداربسته آی پی، دوربین مدار بسته ای اچ دی، اسپید دام، دستگاه های ضبط دیجیتال و آنالوگ، نرم افزارهای مدیریت ضبط و پخش ویدئو و سیستم های هشدار است.

این شرکت فعالیت رسمی خود را در بازارهای جهانی از سال 2001 شروع کرده است و اکنون در ردیف 10 برند برتر دنیا در حوزه محصولات سیستم های مدار بسته قرار دارد.

شرکت Hikvision (هایک ویژن) بزرگ ترین تامین کننده محصولات نظارت ویدئویی است. این شرکت در فناوری نظارت ویدئویی و همچنین در طراحی و ساخت یک خط تولید بسیار تخصصی و کامل از محصولات نوین نظارت ویدئویی و دوربین مدار بسته ، در اختیار دارد که در آن دوربین ها و DVR ها تا نرم افزارهای مدیریت ویدئو تولید می شوند. از زمان آغاز به کار شرکت Hikvision (هایک ویژن) در سال 2001، این شرکت به سرعت به موقعیت پیشرو در بازار جهانی در زمینه ی صنعت امنیت دست یافته است.

 شرکت Hikvision (هایک ویژن) دارای بزرگترین تیم تحقیق و توسعه ی جهان و امکانات صنعتی مدرن است که هر دوی این موارد باعث شده است تا مشتریان این شرکت از محصولاتی در سطح جهانی که با پیشرفته ترین تکنولوژی طراحی شده اند، بهره ببرند. شرکت Hikvision (هایک ویژن) سالانه مبلغ چشمگیری از درآمد خود را صرف تحقیق و توسعه می کند تا بهبود و نوآوری در محصولات ادامه یابد.

 شرکت Hikvision (هایک ویژن) برای دستیابی به حضور جهانی خود، علاوه بر 31 شعبه داخلی در چین و 12 دفتر منطقه ای خارجی، بیش از 30000 شریک در سراسر دنیا دارد. در حال حاضر، شرکت Hikvision (هایک ویژن) بصورت عمومی در فهرست Shenzhen Stock Exchange قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید.

 

مشخصات اصلی

کشور: چین

شهر: Hangzhou

 

با کلیک روی هر یک از محصولات زیر با خط تولید متنوع هایک ویژن آشنا خواهید شد.