مبلغ ( تومان ) :
تا

سیم و کابل Prime

 در سال 1360 با برخورداری از نیروهای متخصص فعالیت خود را در زمینه تولید کابل های مخابراتی با فضایی بالغ بر 22000 متر آغاز نمودیم و با پشتکار روز افزون موفق به دریافت مجوز استفاده از علامت استاندارد ملی ایران ISIIR گردیدیم.

در سال 1394 با توجه به احساس نیاز جهت پروژه های داخلی به دلیل رویکرد دولت در اولویت بخشیدن به محصولات ایرانی محصولی متمایز و کاملا ایرانی از بهترین مواد اولیه و بهره بردن از متخصصین خبره در صنعت کابل تولید گردید که تحت عنوان پرایم در بازار در دسترس هستند.

شروع فعالیت تولیدی این مجموعه با تولید کابل های مخابراتی آغاز گردید و به سرعت بر گستره محصولات اضافه گردید تا جایی که هم اکنون تولید انواع متفاوت کابل تصویر از قبیل آر جی 59 و آر جی 6 و همچنین کابل های تصویر آرمور دار، دو شیلد؛ دو فویل را در خط تولید روزانه خود داریم.

برای ما تولید انواع کابل های مخابراتی و برقی مقدور میباشد و این در حالی است که با توجه به مسیر بازار و نیاز روز افزون مشتریان قرار داد های تولید کابل های RG در اولویت قرار دارد.
شما همکار و پیمانکار محترم میتوانید با تماس با دفاتر نمایندگی مجموعه MOMENT نسبت به اطلاع از موجودی کابل ها و درخواست سفارش اقدام نمایید.

قرار داد تولید کابل در مقادیر بالای صد کیلومتر و بیشتر با قیمت های بسیار مناسب و در صورت درخواست به صورت OEM انجام میگردد.

توضیحات تکمیلی از انواع کابل های تصویر و شبکه در وبگاه مجموعه به صورت تفصیلی موجود است همچنین می‌توانید مقاله‌ی جامعی را در خصوص کابل کواکس ترکیبی RG59 اینجا بخوانید.

انواع سیم و کابل شبکه Prime از تمامی استانداردهای موجود در بازار نیز بخش دیگری از تولیدات مجموعه را تشکیل می‌دهند.

جهت اخذ نمایندگی فروش یا سفارش تولید جهت پروژه های خاص، با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.

دوربین مدار بسته