مبلغ ( تومان ) :
تا

کابل RG59

 

کابل RG59 با برند پرایم جهت کلیه پروژه های مربوط به دریافت و انتقال تصویر با وضوح بالا و همچنین استفاده در راه اندازی انواع دوربین مدار بسته است. از لحاظ ساختاری این کابل بسیار شبیه به کابل آنتن جهت تلوزیون است و تفاوت عمده آن در قطر مغزی و حجم شیلد استفاده شده در ساختار این کابل میباشد. کابل آرجی 59 در کیفیت های متفاوتی تولید میگردد که با کیفیت ترین آن تمام مس در مغزی و شیلد میباشد.

کابل RG59 با این مشخصات می تواند فاصله طولانی ای را بدون مشکل و اختلالی پوشش دهد.

از دیگر محصولات بسیار پر کار برد و پر فروش صنعت کابل که در مجموعه سیم و کابل پرایم عرضه میگردد کابل RG59 ترکیبی میباشد که با نام های آرجی پاور ، آرجی برق ،بغل برق نیز شناخته میشود که دارای یک کابل کواکس RG59 جهت انتقال دادن تصاویر و صدا و از این قبیل سیگنال بعلاوه یک کابل برق که به موازات آن میآید میباشد.

کابل های ترکیبی یک محصول تخصصی نسبتا جدید و جهت انتقال تصویر و همچنین برق مورد نیاز در سیم کشی دوربین های مداربسته و سیستمهای حفاظتی به وفور مورد استفاده میباشد.

این کابل ها با بررسی بازخورد از مشتریان و مصرف کنندگان و انجام مشاهدات میدانی و همچنین بررسی میزان توجه بازار، جهت سهولت در کابل کشی در سیستمهای حفاظتی طراحی و تولید گردیده است.

نمونه های بسیار بی کیفیت این کابل در بازار بسیار یافت میشود و اگرچه جایگاه وسیعی در بازار پیدا کرده موجب آسیب های فراوان به صنعت سیستم های حفاظتی گردیده و موارد خطرناک از آتش سوزی در پروژه های انجام شده توسط افراد بی تجربه و بی توجه به ضعیف بودن آلیاژ کابل گزارش گردیده است.

مجموعه سیم و کابل پرایم با سعی نمودن در ارائه راهکار جهت انواع پروژه های وسیع اجرائی از تمامی توان خود در جهت توضیع کابل ترکیبی و آرجی 59 با کیفیت و قیمت رقابتی بهره میگیرد.

 

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول