آی تی ایکس ITX security

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

شرکت امنیت آی تی ایکس ITX Security یک شرکت پیشرو در تولید، طراحی و توسعه‌ی محصولات امنیتی تصویری و تجهیزات پشتیبانی است. شرکت امنیتی ITX  با مسئولیت محدود در ماه فوریه در سال 1998 تحت قانون کره جنوبی تاسیس شد.
در اوایل سال 2000، ما نسل جدیدی از دستگاه های مستقل DVR بر اساس DSP را راه اندازی کردیم و شهرت زیادی در صنعت به عنوان مبتکرترین شرکت فن آوری به‌دست آوردیم.

محصولات ITX Security (امنیت آی تی ایکس) برای مشتریانی مناسب است که به دنبال راه حل های امنیتی کلی مانند دستگاه DVR مستقل، نسل جدیدی از سیستم های نظارتی، دستگاه های DVR مبتنی بر کامپیوتر، خطوط دوربین حرفه ای، کنترل کننده ها و غیره هستند و تیم توسعه و مهندسی بسیار ماهر، با خطوط تولیدی که کارایی خود را در بازار به اثبات رسانده اند، از ITX Security (امنیت آی تی ایکس) پشتیبانی می کنند.

به عنوان شرکت دارنده گواهینامه ISO 9001/14001 ، تمام محصولات ITX Security (امنیت آی تی ایکس) از استانداردهای FCC، UL، CUL، CE، TUV و سایر مصوبات مورد درخواست بازار جهانی برخوردار بوده و محصولات و خدماتمان مطابق با مرجع استاندارد بین المللی است.
شرکت ITX Security (امنیت آی تی ایکس) همواره سعی در حفظ موقعیت و نام تجاری خود با جدیدترین فن آوری ها داشته و به دنبال حفظ رشد خوب خود با برنامه ی ارزشمند خدمات مشتری محور در سطح جهانی است.

محصولات شرکت آی تی ایکس شامل:

  • انواع دوربین مدار بسته
  • انواع دستگاه ضبط تصاویر DVR  و NVR

 

 50 برند برتر دوربین مدار بسته را اینجا مشاهده کنید

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :