اویژیلون Avigilon

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

شرکت Avigilon (اویژیلون)، پیشتاز در راه حل های نظارت ویدئویی مگاپیکسلی و اچ دی (کیفیت بالا)، اکنون در ردیف محصولات خود از دوربین های دام سقفی (Pan-Tilt-Zoom PTZ) اچ دی استقبال می‌کند. با همان کارایی و کیفیت PTZ اچ دی، دوربین های دام سقفی از یک تکنولوژی نصب برخوردار است که این تکنولوژی در مرحله ثبت اختراع است و به‌طور چشم گیری زمان نصب را کاهش می‌دهد. همچنین این دوربین جدید یک حلقه تزئینی و جدا شدنی دارد و مشتریان می‌توانند به آسانی رنگ آن را عوض کنند.

طبق گفته ی ایان پاوی، سرپرست بازاریابی محصول و مدیریت شرکت Avigion (اویژیلون)، "در شرکت Avigion (اویژیلون) همواره به دنبال راه‌هایی برای ایجاد نوآوری در محصولات هستیم. وقت طلا است و این گفته به‌خصوص در مورد مونتاژگران صادق است. اگر بتوانیم نصب محصولات خود را بهینه‌تر کنیم، بر تصمیم گیری نهایی مشتریان خواهد افزود ".

سهولت نصب

تکنولوژی نصب منحصر بفرد و در حال ثبت اختراع، از مکانیزم فنری برای کاهش زمان نصب استفاده می کند. در نتیجه، هیچ پیچی برای حفاظت از دوربین در سقف نیاز نیست و نصب دوربین دام سقفی PTZ اچ دی تنها چند دقیقه طول می‌کشد. حباب اچ دی جدا شدنی در دو نوع روشن و دودی ارائه می‌شود. این امر باعث می‌شود تا حلقه تزئینی با توجه به محیط اطراف دوربین، به سهولت رنگ آمیزی شود.

دقیق و قابل پیش بینی

دوربین های PTZ   در رزولیشن های 2 و 1مگاپیکسلی، کیفیت تصویر بی نظیر با مکان یابی دقیق و ردیابی سریع قابل پیش بینی ارائه می کنند. با پلتفرم H3 تقویت شده و با مدیریت جریان کیفیت بالا بهبود یافته؟ مشتریان با عملیات آماده، مانند فروشگاه های بزرگ خرده فروشی، فرودگاه‌ها، پتروشیمی و فضاهای تجاری، از نیازهای ذخیره سازی و پهنای باند پایین‌تر بهره‌مند خواهند شد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :