اینفینوا Infinova

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

اینفینوا Infinova یک شرکت آمریکایی و مبتکر در طراحی و ساخت محصولات نظارت تصویری، سیستم های کنترل دسترسی و ارتباطات فیبر نوری است. این سیستم ها امنیت لازم را برای شرکت ها، ساختمان های آموزشی، نهادهای دولتی و بسیاری دیگر از اماکن عمومی و خصوصی در سراسر جهان فراهم می کنند. همچنین محصولات اینفینوا در سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS) مورد استفاده قرار می گیرند.
نام شرکت اینفینوا بیانگر یکی از اصول اساسی عملکرد یعنی پایبندی به جدید بودن است. برنامه تحقیق و توسعه گسترده اینفینوا به طور مداوم منجر به تولید محصولات و ویژگی های جدیدی می شود که نسبت به محصولات رقیب، امتیازهای مهمی را در اختیار شما قرار می دهد.
Infinova (اینفینوا) توسعه‌ی فن آوری پیشروی صنعتی خود را با تولید بسیار کارآمد و تطبیق پذیر در پیش گرفته است تا بتوانیم محصولات قابل اعتماد جدید را به سرعت و با هزینه ای مقرون به صرفه به دست شما برسانیم. شما از فن آوری و کیفیت در سطح جهانی بدون پرداخت مبلغ اضافی بهره‌مند می شوید.

با بیش از یک دهه تجربه در صنایع ما در خدمت شما هستیم، اینفینوا Infinova به اهمیت زیاد ارائه ی خدمات استثنایی به مشتریان واقف است. 

محصولات شرکت اینفینوا شامل:

  • انواع دوربین مدار بسته
  • دستگاه ضبط دیجیتال تصاویر 
  • ماتریکس 
  •  سیستم های کنترل دسترسی
  • ارتباطات فیبر نوری

 

 

 50 برند برتر دوربین مدار بسته را اینجا مشاهده کنید

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :