ای وی تک AV TECH

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

ای وی تک AV TECH یک شرکت تایوانی است که در سال 1996 تاسیس گردیده است. این شرکت به عنوان شرکتی که بر اساس مدلی از کسب و کار -که شامل ایجاد کسب و کار و مدیریت بحران می باشد- کار می‌کند، درآمد فروش خود را با تکیه بر قابلیت نوآوری و پیشرفت خود افزایش داده و به کسب پیوسته‌ی سود با تکیه بر  فلسفه عملی خود در اجرای کسب و کار می پردازد. از سال 1999 برای 9 سال متوالی سود هر سهم این شرکت بیش از 10 دلار جدید تایوان بوده است.

AV TECH (ای وی تک) از هیچ تلاشی در راستای نوآوری تکنولوژی، محصول و اجرا دریغ نمی کند و در طی این سالها به یکی از بزرگترین تولید کننده های مستقل دستگاه ضبط ویدیوی دیجیتال (DVR) تبدیل شده است. همچنین دوربین‌های رنگی و پردازنده‌های چهار هسته‌ای ای وی تک جزء پرفروش ترین محصولات در بازار هستند. نمایندگی های این شرکت در سراسر جهان به طور مداوم محصولات جدیدتر را عرضه می کنند.

تمام تلاش AV TECH  (ای وی تک) بر این است که محبوبیت محصولات دوربین مدار بسته را افزایش دهد تا این محصولات به زندگی روزمره ما، مکان های تجاری و صنعتی و اماکن عمومی راه یابند. وقتی مردم محصولات امنیتی را همه جا مشاهده کنند احساس راحتی خواهند کرد.  ما برای به چالش کشیدن و پیاده سازی فن آوری های جدید جسارت به خرج می دهیم، و هدف غایی و متوقف نشدنی ما بخشیدن چشم اندازی جدید به دنیا است.

محصولات شرکت ای وی تک شامل:

  • انواع دوربین مدار بسته
  • دستگاه های ضبط تصاویر دیجیتال DVR

 

 50 برند برتر دوربین مدار بسته را اینجا مشاهده کنید

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :