دستگاه ضبط ویدئوی شبکه ای NVR

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 1 کاربر

دستگاه ضبط ویدئوی شبکه ای (NVR-Network Video Recorder) چیست؟

دستگاه ضبط ویدئوی شبکه ای، دستگاهی برای ذخیره سازی تصاویر دوربین های مدار بسته دیجیتالی در یک شبکه مبتنی بر IP است. بنابراین NVR دستگاه محاسباتی شبکه‌ای است و این امر می‌تواند در جنبه‌هایی مانند مکان (مستقل از مکان دوربین یا اتاق کنترل است)، امنیت و دسترسی به شبکه و عملکرد، مفید واقع شود. در رابطه با مورد آخر، دستگاه‌های NVR می‌توانند همزمان با نوشته شدن بخوانند، در نتیجه در حالی‌که یک جریان ویدئو را مشاهده و تجزیه و تحلیل می‌کنند، همزمان جریان دیگری در حال نوشته شدن است.

معمولا با تجهیز این دستگاه‌ها به دستگاه ذخیره سازی اضافی با امکان اتصال سریع و بدون نیاز به خاموش شدن دستگاه (hot-swappable)، دستگاه های NVR به راحتی قابلیت توسعه دارند و می‌توان از محتوای آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه کرد، محتوای آن‌ها را بازیابی کرد و روش‌های بازیابی فاجعه‌ای که در حال حاضر در شبکه IT که آن‌ها به اشتراک می‌گذارند وجود دارد، بر روی آنها اعمال کرد.

نرم افزار NVMS برای تولید ویدئوی با کیفیت بالا به همراه مدیریت دوربین های IP متعدد طراحی شده است. شما می‌توانید کامپیوتر خود را به سیستم نظارتی قدرتمند تبدیل کرده و از کامپیوتر، گوشی هوشمند (آیفون/اندروید) یا تبلت (آیپد) خود از راه دور مشاهده کنید. 

 

کارشناسی و نظارت فنی:شهاب عسگری

مترجم: منیره غفرانی

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :